رمز بلاگ

ایجاد و ثبت نام وبلاگ:

 
تام کاربری:(شامل حروف انگلیسی یا اعداد باشد) که آدرس وبلاگ شما نیز می باشد:   Ramzblog.Com. *
نام نویسنده: که در وبلاگ می آید ونویسنده مالک معنوی وبلاگ است: *
شرح وبلاگ: *
 تلفن همراه:  *
 تلفن ثابت:  *
 نشانی دقیق وکدپستی :  *
 ایمیل خصوصی:
تلفن ها ونشانی وایمیل خصوصی در سایت نمی آید.
 *

 جهت مشاهده نمونه قالب وبلاگ :

1- قالب فن آوری                      2-قالب دیجیتالی

  

 

 قالب  انتخابی خود را در کادر مقابل بنویسید: *

قوانین ،مقررات وتعهدات استفاده از خدمات رمز بلاگ:
1.    مدیریت سایت RAMZBLOG.COM ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبلاگ نویسنده مشکلی بوجود نیاید.
2.    رمزبلاگ  یک سایت حقوقی وابسته به موسسه فرهنگی و آموزشی مفتاح قائم(عج) در مشهد بوده و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگها نمائد.
3.    اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
4.    وبلاگهایی که اقدام به انتشار تصاویر یا مطالب مستهجن  کنند و  یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند  مسدود خواهند شد.
5.    وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند  مسدود خواهد شد.
6.    در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده  وبلاگهای آزمایشی و وبلاگهای غیر فعال و  بدون محتوا حذف خواهد شد.
7.    رمز بلاگ با هدف توسعه وترویج فرهنگ وآموزش در بستر ارزشهای اسلامی هدف گذاری شده است واز هر گونه جناح بندیهای سیاسی وگروهی اجتناب می نمایدو وبلاگها باید موضوع فوق را رعایت نمائید.
8.    خود را ملزم به آموزش محتوا گذاری نموده و تمامی اصول آنرا رعایت می نمائم و هرروز پس از باز کردن کنترل پنل ابتدا نامه های دریافتی را پاسخ داده و سپس آنها را رعایت می نمائم .

9.    به هیچ عنوان رمز خود را در اختیار دیگران قرارنخواهم داد ومسئولیت مطالب مندرج در وبلاگ را می پذیرم.
 

نام و نام خانوادگی: *
تاریخ: *
کد امنیتی: *
توجه:پرکردن تمامی فیلدها الزامی است.