رمز بلاگ

تبلیغات :

تبلیغات در رمزبلاگ

 

رمزبلاگ
چگونگی نمایش آگهی در وبلاگها
مشخصات بنرها
تعرفه درج و نمایش آگهی در وبلاگها
نحوه سفارش و پرداخت مبلغ آگهی
قوانین و شرایط جذب آگهی

رمزبلاگ
سرویس رمزبلاگ  ramzblog.com    جامعه ای از کاربران فرهنگی ،معلمین ،اساتید و اولیاء و خانواده بزرگ مفتاح هستند که یا خواننده و یا دارنده رمزبلاگ می باشند وچنین جامعه پویائی می تواند محل مراجعه مخاطبان بسیاری باشد.

    سرویس رمزبلاگ  با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در رمزبلاگ قیمت بسیار پائین  آن با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

چگونگی نمایش آگهی در وبلاگها
بنر یا تصاویر تبلیغاتی مشتریان با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در وبلاگهای مرد نظر بخش ویژه وبلاگها نمایش داده می شود ویا می توانید برای تصاویر چرخشی در رمزبلاگ و یا وبلاگها در خواست داشته باشید. هر بنر میتواند یک لینک به سایت مشتری یا صفحه مدنظر ایشان داشته باشد تا پس از کلیک کاربر روی آگهی، سایت یا صفحه اشاره شده برای کاربر نمایش داده شود.
مشاهده یک نمونه از نحوه نمایش آگهی در وبلاگها

http://blogfa.com/static/ads/sample-120-240.jpg

مشخصات بنرها
آگهی در وبلاگها بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه (120 پیکسل عرض و 240 پیکسل در طول) است. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فلش SWF باشند. حداکثر حجم فایل بنر میتواند بیست و نه کیلو بایت ( 29KB) باشد. در صورتی که بنر در فرمت GIF یا JPG باشد و سایز فایل بنر بیش از 29 کیلوبایت باشد همکاران ما نسبت به تغییر و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد. با توجه به غیر فعال بودن  فلش در مرورگر بسیاری از کاربران ( بخصوص کاربران موبایل ) پیشنهاد میکنیم بنر بصورت JPG یا GIF یا انیمیشن GIF باشد.
تعرفه نمایش آگهی

جدول تعرفه نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها

کلاس

 

مدت نمایش(روز)

تعداد کل نمایش آگهی

تعرفه آگهی به ریال

A

 

10

200,000

200,000

A2

 

10

400,000

350,000

B

 

30

600,000

400,000

C

 

30

1,200,000

600,000

D

 

30

3,000,000

2,000,000

E

 

30

6,000,000

3500,000

F

 

30

12,000,000

6,000,000

تعرفه آگهی در تصاویر چرخشی رمز بلاگ  ویا هریک از وبلاگها2 برابر مبالغ فوق می باشد.

نحوه سفارش و پرداخت مبلغ آگهی

 • جهت سفارش آگهی کافیست آدرس سایت یا صفحه یا لینکی که مایل به تبلیغ آن هستید و فایل بنر ( بصورت پیوست نامه) را به ایمیل info@meftah-gh.com ارسال نمایید. در صورتی که فایل بنر آماده نیست کافیست صرفاً آدرس سایت یا صفحه مدنظرتان و توضیحی درباره موضوع آگهی را برای ما ارسال کنید. در صورت تمایل شما همکاران ما امکان طراحی بنر با توجه به خواست شما را دارند. پس از بررسی سایت و بنر (از لحاظ فنی و محتوایی) تاییدیه از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 • پس از دریافت تاییدیه آگهی میتوانید مبلغ آگهی را با توجه کلاس آگهی درخواستی به شماره حساب یا شماره کارت زیر واریز و مشخصات واریزی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.
  شماره کارت 6273811044048798 بانک انصار

  لطفاً در صورتی که واریزی را کارت به کارت کردید( تاریخ، میزان مبلغ واریزی و شماره کارت واریز کننده (شماره کارت مبداً را ارسال نمایید. , و یا به شماره10-05138467209  معاونت فن آوریهای نوین موسسه مفتاح اطلاع دهید. توجه کنید که مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما برسانید، در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.
  بطور معمول آگهی حداکثر در دو روز کاری از تاریخ دریافت ایمیل واریزی فعال  می شود. پس از فعال سازی آگهی به مشتریان از طریق ایمیل اطلاع داده می شود.
 • در صورتی که هرگونه سوالی در ارتباط با نحوه سفارش آگهی یا مراحل مرتبط با آن دارید و یا مایلید آگهی شما در تعداد نمایش یا روزهای متقاوتی از کلاسهای  تعریف شده نمایش داده شود میتوانید از طریق ایمیل info@meftah-gh.comو یا با تلفن 09036711261 تلگرام موسسه مفتاح با ما در تماس باشید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
 • نمایش آگهی پس از واریز وجه  تبلیغات به حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن صورت خواهد گرفت.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در رمزبلاگ (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در رمزبلاگ باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال رمزبلاگ در قبول بنر و آگهی مختار است.
 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم رمزبلاگ آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یا توقف نمایش یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیاناً از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای رمزبلاگ نخواهد داشت.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
 • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی
 • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
 • شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.
 • صفحات یا کانالها یا گروههای مجازی که در شبکه های اجتماعی یا سرویس های پیام رسان فعال هستند.
 • فروشگاهها یا وبلاگهایی که در سایتهای میزبانی رایگان ، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ  دیگر (بغیر از رمزبلاگ) میزبانی می شوند
 • سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
 • سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند. 
 •  بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که صرفاً اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند. 

                                                                                                                         معاونت فن آوریهای نوین

                                                                                                           موسسه فرهنگی و آموزشی مفتاح قائم (عج)

 


بازگشت به صفحه اصلی